Oma lapsega hõivatud värske emana on keeruline leida aega duši all käimiseks, rääkimata aja leidmisest põhjaliku nahahoolduse jaoks. Kui teil on tundlik nahk, on veel olulisem leida aega enda eest hoolitsemiseks. Tutvuge allpool toodud tõhusate lahendustega, mis rahustavad teie nahka, isegi kui teie elu on kõike muud kui rahulik.

1: Leidke üks pesuvahend, mis sobiks kogu pesu jaoks  

Pidžaamade ja sokkide hulga pideva kasvuga pole teie pesu kogus ilmselt kunagi suurem olnud. Selle asemel, et leida iga riietuseseme jaoks eraldi pesuvahend, peske kõike koos ja kasutage Neutrali pesuvahendite sarja. Meie pesuvahendid, pulbrid ja pehmendajad on piisavalt õrnad beebi ja ka teie naha jaoks. Riided jäävad luksuslikult pehmeks ja toodetes ei sisaldu tarbetuid kemikaale, mis võivad tundlikku nahka ärritada.

 

2: Näolapid on parimad

Uneaeg tähendab voodisse minekut pärast pikka päeva, mille olete veetnud koos oma lapsega, ja ka ettevalmistust potentsiaalselt pikaks ööks koos temaga. Kui tei ei ole aega täielikuks näohoolduseks (puhastamine, tooneri kasutamine ja niisutamine), on Neutrali näolapid hea ja kiire lahendus. Need on kiired, hõlpsad ja tõhusad, eemaldavad meigi ja mustuse ning teevad naha puhtaks ja värskendavad seda. Hea ja pikk uni on sellise nahahoolduse viimane etapp.

 

3: Käige vannis koos oma lapsega

Pikad ja naudingurikkad vanniskäigud pole tänapäeval enam ehk nii levinud, kuid enda pesemiseks on üks väga hea moodus, kui teil on laps: käige koos temaga vannis! Lisaks teineteise tundmaõppimisele võite jagada ka toodet Neutral Baby Bath and Wash Gel. Olles piisavalt õrnad igapäevaseks kasutamiseks, on Neutrali tooted spetsiaalselt loodud ärrituse ja allergiliste reaktsioonide riski vähendamiseks imikute ja ka teie nahal.