Kus te ka ei elaks, tähendab kevad tavaliselt üht asja: kevadpuhastust. Kevadpuhastusel on pikk ajalugu, kuid peale teie maja on muudki, millele väike muutus head teeb – oma kodu korrastamine on suurepärane aeg ka oma nahahoolduse ülevaatamiseks. Kui päikest on tasapisi jälle rohkem ja ilm hakkab soojenema, on hea mõte oma nahahooldus üle vaadata, et saaksite kevadele vastu minna parima võimaliku nahahooldusega.

Parandage kahjustused   

Kas talv on mõjunud ärritavalt probleemsetele tundlikele nahapiirkondadele? On aeg pöörata nahale rohkem tähelepanu ja hakata regulaarselt kasutama rikkalikuma koostisega kreemi. Proovige kreemi Neutral Intensive Repair Cream: see pakub leevendust kuivadele ja pragunenud nahalaikudele näiteks kätel ja küünarnukkidel, kosutab teie keha ja muudab naha pehmeks.

Harige end

Tehke kindlaks, kas teie nahahoolduse harjumused on parimad teie naha jaoks. Kas on võimalik, et olete mõned etapid vahele jätnud? Või äkki suurendab uus toodete nahale kandmise meetod nende tõhusust: kui te seda juba ei kasuta, võib näiteks tooner olla hea mõte. Tooner valmistab teie naha niisutaja jaoks paremini ette ja muudab meikimise hõlpsamaks. Neutral Skin Tonic on tundlikule nahale õrn, aitab vähendada poore ning teeb teie naha puhtaks ja värskendab seda.

 

Värskendage oma garderoobi

Kui uus aastaaeg tähendab teie jaoks uute riiete ostmist või vanade rõivaste kapipõhjast üles otsimist, soovitame neid enne kandmist pesta Neutrali pesuvahenditega. Uutes riietes võib leiduda tootmisest jäänud kahjulikke kemikaale ning kaua seisnud riided võivad olla tolmused, mis võib ärritada tundlikku nahka. Pesumasinas pesemine aitab eemaldada tolmu ja kemikaalid ning teeb teie riided nii mugavaks kui ka ilusaks.