Product Landing Page

Täpsem otsing

Cancel

Clear all

Deodorandid
Nahahooldus
Kehahooldus lastele
Riietehooldus
Noudepesuvedelik
Naohooldus
Juuksehooldus

Go to

Palun valige

Filter

Se
Täpsem otsing
0 product(s)

Loodud spetsiaalselt igapäevaseks kasutuseks, puhastab see pehme koostisega toode beebi õrna nahka ja aitab vältida nahaärritusi.

Pehmetoimeline šampoon, mis hoolitseb Sinu lapse õrna naha eest - parim valik pisaratevabaks vanniskäiguks.

Pehmetoimeline lastešampoon, ideaalselt sobiv igapäevaseks pesuks.

Meie pehmetoimeline vannigeel on loodud muretuks vanniskäiguks.

Dermatoloogiliselt testitud ja tunnustatud, vähendavad need ärrituste ohtu, hoides Sinu beebi naha puhta, terve ja hoolitsetuna.

Meie toitev beebiõli aitab niisutada Sinu beebi nahka nii, et nahk jääb mõnus, pehme ja ärrituseta.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.