Mis on Neutral

Kaitse teie ja teie pere jaoks

Iga nahk on erinev, mis tähendab, et igale pereliikmele ühesugust kaitset ja hooldust pakkuvaid tooteid leida võib olla tõeline väljakutse.

See on koht, kus tuleb appi Neutral. Meie missiooniks on muuta pereliikmete naha eest hoolitsemine lihtsaks, kasutades leebeid tooteid, mis aitavad kaitsta nahka ärrituste eest - normaalse naha, tundliku naha, beebi õrna naha ja isegi ekseemile kalduva naha puhul. Iga tootega, alates pesuvahendist kuni kätekreemini ja kõik, mis jääb sinna vahele, aitab Neutral luua turvalisuse Teie kõigi pereliikmete naha jaoks. 

 

Kogemust üle 40 aasta.

Neutral alustas tegevust 40 aastat tagasi Skandinaavias – kuna tundlik nahk ja allergiad olid tõusujoones, töötasime selle nimel, et luua ohutumad lahendused kodu- ja isikliku kehahoolduse tarbeks kogu perele. Kavandatud olema ohutu igale nahatüübile - sealhulgas ka tundlikule nahale - on iga toode ekspertide toel hoolikalt välja töötatud nii, et see aitaks ära hoida allergiad, samas mitte tehes kompromissi toote tõhususe arvelt.

Neutral Key Visual TIF 5000px - June 2019

 

Koostised on ärritajate vabad

Tundliku nahaga on iga kasutatud (või kasutamata) koostisosa oluline. Oleme väga põhjalikud oma toodete valmistamisel, et need oleksid turvalised Teile ja Teie perele - ja see tähendab, et peame tagama, et neis poleks midagi nahka ärritavat. Sellepärast ei leia Te kunagi Neutral majapidamis- ega nahahooldustoodetest mittevajalikke lõhna- ega värvaineid. Võite usaldada, et meie ainult vajalike koostisainetega tooted toimivad kogu pere jaoks: olles samas õrn kuid tõhus, sobivad need kõikidele nahatüüpidele.

 

Loodud koos ekspertidega

Et töötada välja tooteid, mis sobivad ka kõige tundlikumale nahale, oleme loonud tihedad sidemed allergia- ja astmaühendustega Norras, Taanis ja Rootsis. Meil on õnn teha koostööd paljude kõrgelthinnatud partneritega ja üks meie pikaajalisemaid suhteid, üle 25 aasta, on Taani Astma- ja Allergiaühendus. Koos oma partneritega oleme püsinud nahahoolduse liidrite hulgas, luues puhtad ja õrnad kooslused, mis aitavad teil hoolitseda nii enda kui kogu pere naha eest.

Neutral Key Visual TIF 5000px - June 2019

 

Pühendumine jätkusuutlikkusele

Meile on oluline, et meie tooted avaldavad kasulikku mõju teie nahale. Lisaks soovime olla kindlad selles, et meil on positiivne mõju planeedile. Seetõttu püüame kasutada vähem kahjulikke kemikaale ja kasutada võimalikult vähe energiat. Näiteks meie pesupesemisvahendid toodetakse tehases, mis kasutab 100% taastuvenergiat. Paljud meie tooted on saadaval täitepakendites, milles on 80% vähem plasti kui täissuuruses pudelites. Me töötame selle nimel, et suur osa meie tootevalikust oleks taaskasutatud pakendites.