Neutral Tooted

Filter

Se
Täpsem otsing
0 produkt

Kontsentreeritud pesupulber valgele pesule, mis on leebe Sinu nahale.

Selle alkoholivaba ja pro-vitamiin B5-ga näovee igapäevane kasutamine on lihtne viis, kuidas hoida oma nahk parima väljanägemise ja enesetunde juures.

Õrn kätekreem, mis on loodud just Sinu nahale. Sheavõiga rikastatud kreem niisutab ja hellitab kõiki nahatüüpe.

Loodud spetsiaalselt igapäevaseks kasutuseks, puhastab see pehme koostisega toode beebi õrna nahka ja aitab vältida nahaärritusi.

Pehmetoimeline šampoon, mis hoolitseb Sinu lapse õrna naha eest - parim valik pisaratevabaks vanniskäiguks.

Pehmetoimeline lastešampoon, ideaalselt sobiv igapäevaseks pesuks.

Meie pehmetoimeline vannigeel on loodud muretuks vanniskäiguks.

Värviliste kangaste jaoks loodud pesupulber, mis on õrn kõigi nahatüüpide vastu. Hoiab see värvid Su riietel alati kirkad ja tunde nahal mugava.

Meie dušigeel on loodud, et olla õrn Sinu nahale. See puhastab pehmelt ja kaitseb nahka ärrituste eest.

Rikkalikult toitev ja niisutav ihupiim, milles on Sulle vaid vajalikud koostisosad ja mitte ühtegi ebavajalikku komponenti.

Meie pehmetoimeline seep puhastab nahka õrnalt ja muudab selle mõnusaks peale iga pesu, olgu Sul tundlik nahk või lihtsalt soov kasutada leebemat vahendit.

Hoolikalt arendatud kerge päevakreem kõikidele nahatüüpidele.

Meie šampoon puhastab juuksed õrnalt, muutes need puhtaks, terveks ja kammitavaks. Pehme koostis sobib ideaalselt kõikidele nahatüüpidele ega ärrita nahka.

Meie palsamiga šampoon muudab juuksehoolduse lihtsaks tänu ka kõige tundlikuma naha jaoks sobivale pehmele koostisele.

Meie pehmetoimeline vedelpesuaine takistab Sinu musta värvi pesu tuhmumast, hoides ühtlasi Sinu nahka ärrituste eest.

Muuda pesu säravaks ja hoia nahk ärritusevaba selle vedelpesuainega. Ideaalne tundliku naha korral või soovides lihtsalt pehmetoimelisemat vahendit.

Meie nõudepesuvedelik on loodud Sinu nahale mõeldes - et nõud saaksid säravaks ja et vähendada samas nahaärrituste ohtu.

Pehmetoimeline rulldeodorant on loodud, et kaitsta Sind higilõhna eest, kaitstes samas ka õrna kaenlaalust nahka.

Pehmetoimeline higistamisvastane pihustiga deodorant, mis on loodud pakkuma 24-tunnist kaitset higilõhna eest, jätmata Sinu riietele plekke.

Pehmetoimeline higistamisvastane deodorant on loodud piirama higistamist riietele jälgi jätmata.

Dermatoloogiliselt testitud ja tunnustatud, vähendavad need ärrituste ohtu, hoides Sinu beebi naha puhta, terve ja hoolitsetuna.

See pehmetoimeline vedelpesuaine hoiab värvid kirkad, jättes Sinu nahale pehme ja ärrituste eest kaitstud tunde.

Meie kätepesuseep on loodud käsi pestes nahka hoidma. Toode on tõhus kaitse bakterite vastu ja leebe kõikidele nahatüüpidele.

Meie toitev beebiõli aitab niisutada Sinu beebi nahka nii, et nahk jääb mõnus, pehme ja ärrituseta.

Meie Colour Wash Capsules puhastavad värvilised riided, rätikud ja voodipesu hügieeniliselt ja usaldusväärselt. Sisaldades 0% lõhna- ja värvaineid.

Neutral Micellar Water 3 in 1 on teistest puhastusveedest värskendavalt erinev, kuna kasutab Sinu naha puhastamiseks mitsellaartehnoloogiat.

Meie pesukapslid pakuvad hügieenilist ja usaldusväärset puhtust Sinu valgele pesule alates riietusest kuni rätikute ja voodipesuni.

Taasta nahk magades leebe öökreemi abil, mis on spetsiaalselt nahaärritusi vähendava koostisega.

Need puhastamiseks ja meigieemalduseks mõeldud näopuhastuslapid on loodud tundlikule nahale. Igapäevaseks kasutamiseks ideaalselt sobivad.

Hoia meie spetsiaalselt välja töötatud pesupehmendaja abil oma riided pehmed ja tunne nahal meeldiv.

Pehmetoimeline vedelpesuvahend, mis hoiab Sinu õrnad kangad ilusad ega ärrita Sinu nahka.

Spørgsmål om vores produkter

  • Vi er her for at hjælpe dig med at skabe et hjem og en livsstil uden hudallergi. Uanset om du skal pleje normal til følsom hud, sensitiv babyhud eller en hud med tendens til eksem, har vi udviklet milde husholdningsprodukter og produkter til personlig pleje.

  • Et allergen er et stof, der kan forårsage en allergisk reaktion. Alle vores kroppe er forskellige: Hos nogle kan immunsystemet opfatte et stof som et 'fremmedlegeme' eller en 'farlig' trussel, mens andre slet ikke vil opleve en allergisk reaktion. Typiske allergener omfatter: parfume og duftstoffer, konserveringsmidler, dyrepels, støv, fødevarer (såsom mælk og hvede), pollen og topisk medicin.

  • Hvis et allergen kommer ind i kroppen, udløser dit immunsystem en antistofrespons. Antistofferne binder sig til specielle celler, vigtigst heraf mastcellerne. Når antistofferne kommer i kontakt med allergenet, frigiver mastcellerne deres egne stoffer, herunder histamin. Dette forårsager ubehagelig hævelse og inflammation i det omgivende væv – og det er din allergiske reaktion. Når irritation forbliver lokalt i ét område af kroppen, er de fleste symptomer fokuseret på den påvirkede del af kroppen (for eksempel hud, luftveje eller øjne).

  • Selv om vores produkter ikke er udviklet til behandling af eksem eller kontaktdermatitis, er vores formler fri for unødvendige tilsætningsstoffer som fx parfume og farvestoffer – hvilket gør dem skånsomme nok til at blive anvendt på hud, der har tendens til eksem. Alle hudtyper kan drage fordel af mildere husholdnings- og kropsplejeformler, da de hjælper med at forebygge hudirritation og hudallergiske reaktioner.