Product Landing Page

Täpsem otsing

Cancel

Clear all

Deodorandid
Nahahooldus
Kehahooldus lastele
Riietehooldus
Noudepesuvedelik
Naohooldus
Juuksehooldus

Go to

Palun valige

Filter

Se
Täpsem otsing
0 product(s)

Õrn kätekreem, mis on loodud just Sinu nahale. Sheavõiga rikastatud kreem niisutab ja hellitab kõiki nahatüüpe.

Meie dušigeel on loodud, et olla õrn Sinu nahale. See puhastab pehmelt ja kaitseb nahka ärrituste eest.

Rikkalikult toitev ja niisutav ihupiim, milles on Sulle vaid vajalikud koostisosad ja mitte ühtegi ebavajalikku komponenti.

Meie pehmetoimeline seep puhastab nahka õrnalt ja muudab selle mõnusaks peale iga pesu, olgu Sul tundlik nahk või lihtsalt soov kasutada leebemat vahendit.

Meie kätepesuseep on loodud käsi pestes nahka hoidma. Toode on tõhus kaitse bakterite vastu ja leebe kõikidele nahatüüpidele.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.