Product Landing Page

Täpsem otsing

Cancel

Clear all

Deodorandid
Nahahooldus
Kehahooldus lastele
Riietehooldus
Noudepesuvedelik
Naohooldus
Juuksehooldus

Go to

Palun valige

Filter

Se
Täpsem otsing
0 product(s)

Kontsentreeritud pesupulber valgele pesule, mis on leebe Sinu nahale.

Värviliste kangaste jaoks loodud pesupulber, mis on õrn kõigi nahatüüpide vastu. Hoiab see värvid Su riietel alati kirkad ja tunde nahal mugava.

Meie pehmetoimeline vedelpesuaine takistab Sinu musta värvi pesu tuhmumast, hoides ühtlasi Sinu nahka ärrituste eest.

Muuda pesu säravaks ja hoia nahk ärritusevaba selle vedelpesuainega. Ideaalne tundliku naha korral või soovides lihtsalt pehmetoimelisemat vahendit.

See pehmetoimeline vedelpesuaine hoiab värvid kirkad, jättes Sinu nahale pehme ja ärrituste eest kaitstud tunde.

Meie Colour Wash Capsules puhastavad värvilised riided, rätikud ja voodipesu hügieeniliselt ja usaldusväärselt. Sisaldades 0% lõhna- ja värvaineid.

Meie pesukapslid pakuvad hügieenilist ja usaldusväärset puhtust Sinu valgele pesule alates riietusest kuni rätikute ja voodipesuni.

Hoia meie spetsiaalselt välja töötatud pesupehmendaja abil oma riided pehmed ja tunne nahal meeldiv.

Pehmetoimeline vedelpesuvahend, mis hoiab Sinu õrnad kangad ilusad ega ärrita Sinu nahka.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.