Naha kuivuse võivad esile tuua erinevad faktorid, näiteks ilm, stress või tooted, mida kasutate. Lugege edasi, et saada teada, millised lihtsad ja argised muudatused aitavad naha kuivust leevendada ning miks on Neutral parim valik naha õrnaks hooldamiseks.

Tee esimesed muudatused    

Mõelge, kuidas teie elustiil võib naha kuivust soodustada ning kas saate ise midagi muuta. Pole vahet, kas alustate kontorist või pesupulbrist – väikesed muudatused võivad luua suure erinevuse.

Talviti kipub nahk rohkem kuivama – õhk suudab kõrgemal temperatuuril kinni pidada suurema hulga veeauru, mistõttu väga külmal päeval pole õhus peaaegu üldse niiskust. Kui katate naha tuule ja päikese eest, kaitsete seda külma eest.

Ka sagedane pesemine soodustab naha kuivust, eriti kätel. Kui jätate kuivad ja lõhenenud käed tähelepanuta, võib nahal tekkida ärritus. Niimoodi soodustate allergilise reaktsiooni tekkimist nende toodete vastu, mida kasutate, ning see omakorda võib viia allergilise dermatiidi tekkeni. Neutrali vedelseep eemaldab tõhusalt mustuse, kuid säilitab naha loomuliku pH-taseme, et vähendada ärrituse ja allergiliste reaktsioonide tekkimise ohtu.

 

Niisutav nahahooldus

Nahahoolduses on kesksel kohal bioloogia – kõige parem on aidata nahal säilitada optimaalne niiskustase, mis on kooskõlas teie keskkonnaga. Naha välimine kiht epidermis on nagu tõke, mis aitab reguleerida naha niiskustaset.

Vesi aitab naha lipiididel ehk rasvhapetel säilitada sarvkihi rakkude vahel niiskust. Tugevatoimeliste seepidega pesemine eemaldab nii välised kui ka sisemised lipiidid, kahjustab sarvkihti ja nõrgestab niiskustõket. Nii võib alguse saada kuivamise nõiaring – mida rohkem kahju saab naha väliskiht, seda raskem sellel on oma funktsiooni täita.

Peanahale, näole ja kehale mõeldud Neutrali tooted on dermatoloogiliselt testitud ning nende koostisesse ei kuulu lõhna- ega värvained, mistõttu teie nahk jääb värskeks ja pehmeks ilma ärritumata.

 

Kerged kodupuhastustooted

Tugevatoimelised riidepesu- ja kodupuhastusvahendid on eriti kahjulikud. Probleemide vältimiseks lugege kindlasti, mida sisaldavad need tooted, mis teie nahaga kokku puutuvad. Eelistage alati tooteid, milles on võimalikult vähe kemikaale ja lisandeid. Neutrali riide- ja nõudepesuvahendid kohtlevad teie nahka õrnalt, kuid samal ajal eemaldavad tõhusalt plekke ja jätavad riided pehmeks. Tulemus on täpselt nii puhas, nagu ootasite, ning toodete õrnus lubab teil end terve päeva mugavalt tunda.