Neutral Wool and Delicate Fabrics Detergent 20w

Neutral Wool and Delicate Fabrics Detergent1L

Vedelpesuvahend õrnale kangale.

 Pehmetoimeline vedelpesuvahend, mis hoiab Sinu õrnad kangad ilusad ega ärrita Sinu nahka.

Hoolitse Neutral Wool and Delicate Fabrics Detergent pesuvahendi abil korraga nii tundliku naha kui õrnade kangaste eest. Lõime hüpoallergilise ja dermatoloogiliselt testitud ja heaks kiidetud pesuvahendi, mõeldes kõikidele nahatüüpidele normaalsest kuni tundlikuni.

Meie vahend eemaldab mustuse ja plekid, muutes riided puhtaks ja pehmeks. Õrnatoimeliste koostisainetega pesuvahend aitab lihtsalt hoolitseda riiete ja naha eest. 0% lõhna- ja värvainetega vahend viib nahaärrituste ohu minimaalseks.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, C12-15 Pareth-7, Trisodium citrate, Sodium Cocoate, Phenoxyethanol. 

 

Vedelpesuvahend sobib ka käsipesuks, mis on kõige õrnem viis pesta delikaatseid kangaid. Doseeri masina sahtlisse või lisa doseerimispallis otse trumlisse. Tõhus 30°C juures. Käsipesu korral kasuta tundliku naha kaitseks kummikindaid.br>
Pesunipp: Järgi riiete pesemisjuhiseid.

Käsipesu: Pese õrnalt ja rohke veega. Väldi riiete väänamist ja hõõrumist. Siidi ja villa ei tohi leotada.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.