Neutral White Laundry Detergent 20w

Neutral White Laundry Detergent1L

Vedelpesuaine Sinu valgele pesule.

 Muuda pesu säravaks ja hoia nahk ärritusevaba selle vedelpesuainega. Ideaalne tundliku naha korral või soovides lihtsalt pehmetoimelisemat vahendit.

Neutral White Laundry Detergent on hüpoallergeeniline pesuvahend, mis on loodud, mõeldes terve pere nahale, normaalsest nahatüübist kuni tundlikuni. Õrnatoimeline vahend valgele pesule sisaldab vaid koostisosi, mida vajad ja mitte ühtegi ebavajalikku, et kaitsta tundlikku või ekseemset nahka mõningates pesuvahendites leiduvate nahaärritajate eest.

Vahend eemaldab igapäevased tugevad plekid valgest voodipesust kuni beebiriieteni, et need võiksid taas särada. Meie dermatoloogiliselt testitud ja heaks kiidetud, ilma lõhna- ja värvaineteta pesuvahend on õrn ja lihtne lahendus nii Sinu pesule kui nahale.

Aqua, C12-15 Pareth-7, Sodium Laureth Sulfate, Alcohol, Potassium Cocoate, Potassium Citrate, Triethanolamine, Sodium DTPMP, Protease, Amylase, Mannanase. 

 

Täiuslikult õrnatoimeliseks pesukorraks kasuta koos Neutral Fabric Conditioner pesupehmendajaga.

3-5kg pesukoguse, keskmise karedusega vee ja keskmiselt määrdunud pesu puhul kasuta 50ml Neutral White Laundry Detergent vahendit. Suure masinatäie puhul lisa veel 12ml. Vala pesuvedelik pesumasina sahtlisse või lisa doseerimispalliga otse trumlisse. Käsipesul lahjenda 50ml vahendit 8L vees. Käsipesul kasuta tundliku naha kaitsmiseks kindaid.

Järgi riietele lisatud pesemisjuhiseid. Plekkide eemaldam+AL22iseks võib lisada vahendit otse kangale, lasta mõjuda 10 minutit. Värvi andvad kangad tuleb pesta eraldi.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.