Neutral White Concentrated Powder 18w

Neutral White Concentrated Powder1,188 kg

Kontsentreeritud pesupulber valgele pesule.

 Kontsentreeritud pesupulber valgele pesule, mis on leebe Sinu nahale.

Neutral White Concentrated Powder on leebe Sinu nahal ja tõhus plekkide vastu. Pakendatud väiksemasse karpi on seda mugav koju viia ja säilitada. Vahendi kontsentreeritud koostis tähendab, et väikesest kogusest piisab pikaks ajaks.

Loodud eemaldama igapäevast mustust ja säilitama pesu valgena, aitab meie toode vähendada nahaärrituste ja allergiate ohtu, olgu tegu siis normaalse või tundliku nahaga. Piisavalt tõhus, et pesta rätikuid ja voodipesu, on vahend küllalt õrn beebipesu pesemiseks. Meie vahendi sobivus kogu pere valge pesu jaoks on dermatoloogiliselt testitud ja heaks kiidetud.

Aqua, Zeolite, TAED, C12-15 Pareth-7, Citric acid, Stearic acid, Sodium acrylic acid / MA copolymer, Cellulose gum, Modified maize starch, Sodium chloride, Tetrasodium etidronate, Calcium sodium EDTMP, Polyethylene terephthalate, Polyethylene terephthalate, Polyethylene terephthalate, calcium carbonate, glyceryl stearates, PEG-75, kaolin, sodium polyacrylate, dextrin, subtilisin, sucrose, sorbitol, aluminum silicate, lipase, amylase, hydroxypropylmethylcellulose, sodium thiosulfate 

 

Proovi koos Neutral Fabric Conditioner, et pesu jääks eriliselt pehme.

Nõuanne pesemiseks: Loe ja järgi alati oma riiete hooldamise ja pesemise juhiseid. Raskesti eemaldatavate plekkide puhul vala vahendit otse plekile ja lase mõjuda 10 minutes. Pese värvi andvad kangad eraldi.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.