Neutral Fabric Conditioner 1L

Neutral Fabric Conditioner1L

Hoia meie spetsiaalselt välja töötatud pesupehmendaja abil oma riided pehmed ja tunne nahal meeldiv.

 Hoia meie spetsiaalselt välja töötatud pesupehmendaja abil oma riided pehmed ja tunne nahal meeldiv.

Hoolitse Neutral Fabric Conditioner pesupehmendaja abil ühekorraga nii oma riiete kui naha eest. Oma nahasõbraliku tootega lubame, et see sisaldab vaid koostisosi, mida vajad - nii on see toode leebe nahal, ent mõjus riietel.

Nahaärrituste ohu vähendamiseks on see hoolikalt valmistatud toode vaba igasugustest lõhna- ja värvainetest. Pehmendades iga kangakiudu jätab meie pesupehmendaja sinu riided nii mõnusalt pehmeks kui turvaliseks valikuks tundlikule nahale.

Neutral Fabric Conditioner pakub muretut valikut riiete eest hoolitsemisel, voodipesust laste pidžaamadeni. See on õrn ka Sinu pereliikmete naha vastu - Sul ei tule muretseda ei ekseemide ega allergiate pärast.

Aqua, Dihydrogenated Tallowoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Sorbic Acid, Ammonium Chloride, Calcium Chloride. 

 

Kasuta 4-5kg pesu kohta 30ml of Neutral Fabric Conditioner pesupehmendajat. Lisapehmuse saavutamiseks kasuta veidi suuremat kogust, 45ml. Suure pesukoguse, 6-7kg pesu kohta kasuta 60ml vahendit. Eelistades käsipesu, kasuta 30ml pesupehmendajat iga 10l vee kohta. Enne riiete lisamist sega pesupehmendajat vees kuni nende täieliku segunemiseni.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.