Neutral Colour Wash Capsules 12w

Neutral Colour Wash Capsules318 g

Nahasõbralikud värvilise pesu kapslid.

 Meie Colour Wash Capsules puhastavad värvilised riided, rätikud ja voodipesu hügieeniliselt ja usaldusväärselt. Sisaldades 0% lõhna- ja värvaineid.

Meie hüpoallergeenilised Colour Wash Capsules on loodud, et hoida värvid riietel kirgastena, samas mitte ärritades Sinu nahka.

Need lihtsalt kasutatavad kapslid sobivad kui valatult kiiresse päeva - lihtsalt viska kapsel koos riietega masinasse ja mine. Iga annus meie dermatoloogiliselt testitud pesuvahendit on piisavalt tugev, et eemaldada raskeid plekki, muuta riie puhtaks ja jätta nahk pehmeks ja hoolitsetuks - isegi beebi õrn nahk.

Beebiriietest kuni voodipesuni on meie pesukapslid just need, mida Sa vajad, et pakkuda oma terve pere nahale õrna hoolitsust.

MEA Palmkerneleate, Mono Propylene Glycol, Glycereth-6-cocoate, Glycerol, Sodium Laureth Sulfate, PVA, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Protease, PVP-VI, Amylase, Lipase, Denatonium Benzoate. 

 

Neutral Colour Wash Capsules puhul pole vahendit vaja valada ega mõõta - iga kapsel sisaldab õiget kogust ühe pesukorra jaoks. 1 kapsel normaalse määrdunud riiete ja pehme/keskmise karedusega vee puhul (2-5 kg). 2 kapslit rohkelt määrdunud pesu, kareda vee või 6-8 kg pesu korral.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.