Neutral Colour Laundry Detergent 20w

Neutral Colour Laundry Detergent1L

Vedelpesuaine värvilisele pesule.

 See pehmetoimeline vedelpesuaine hoiab värvid kirkad, jättes Sinu nahale pehme ja ärrituste eest kaitstud tunde.

Neutral Colour Laundry Detergent on hüpoallergeeniline pesuvahend, mis on loodud, mõeldes Sinu nahale. Värvilised riided ja voodipesu säilitavad oma kirkad värvid pesus, mis eemaldab ka tugevad igapäevased plekid. Samas aitab meie naha suhtes õrn pesuvedelik kaitsta ka kõige tundlikumat nahka ärrituste eest.

Pehmetoimeline vahend värvilisele pesule, mille koostises on vaid kõige õrnemad ained, sobilikud kõigile nahatüüpidele - olgu tegu siis ekseemiga nahal või beebinahaga. Dermatoloogiliselt testitud ja tunnustatud Neutral Colour Laundry Detergent on vedelpesuaine, mida võid usaldada.

Aqua, C12-15 Pareth-7, Sodium Laureth Sulfate, Propylene glycol, TEA-Cocoate, Sodium DTPMP, PVP, Triethanolamine, Sodium Cocoate, Trisodium citrate, Protease, Amylase, Mannanase. 

 

3-5kg pesukoguse kohta keskmise karedusega vees ja keskmiselt määrdunud riiete puhul kasutage 50ml Neutral Colour Laundry Detergent. Suure masinatäie puhul lisage veel 12ml. Valage vedelik sahtlisse või asetage koos doseerimispalliga otse trumlisse. Käsipesuks lahjendage 25ml vahendit 8 L vees. Käsitsi pesemisel kasutage kummikindaid, et kaitsta tundlikku nahka.

Järgige pesemisel riietele lisatud juhendeid. Plekkide eemaldamiseks võib valada vahendi 10 minutiks otse riidele ja lasta 10 minutit mõjuda. Värvi anda võivad pesud tuleb pesta eraldi.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.