Neutral Colour Concentrated Powder 18w

Neutral Colour Concentrated Powder1,188 kg

Kontsentreeritud pulber värvilisele pesule.

 Värviliste kangaste jaoks loodud pesupulber, mis on õrn kõigi nahatüüpide vastu. Hoiab see värvid Su riietel alati kirkad ja tunde nahal mugava.

Meie pesupulbri kontsentraat värvilisele pesule on loodud olema õrn igasugusel nahal ja tõhus plekkidel. Eriline kontsentreeritud koostis eemaldab mustuse, säilitab kirkad värvid, võimaldades samas igal pesukorral kasutada vähem pesuvahendit kui meie tavaline pesupulber. Vahendi hüpoallergilised omadused hoiavad ära allergiate ja nahaärrituste tekke ka tundlikul nahal.

Võid usaldada, et meie pesupulber puhastab ja hoiab Sinu pesu, rätikutest ja voodipesust beebiriieteni.

Sodium sulfate, sodium carbonate, sodium dodecylbenzenesulfonate, sodium silicate, Aqua, zeolite, C12-15, Pareth-7, citric acid, sodium, steam, tetrasodium etidronate, calcium sodium, EDTMP, cellulose gum, protease, lipase. 

 

Pestes rätikuid ja hommikumantleid lisa Neutral Fabric Conditioner pesupehmendajat, et saavutada veelgi mõnusam pehmus.

Pesemissoovitus: Tõhus 30 °C juures. Järgi alati riietel olevaid hooldamise juhiseid. Doseeri otse masina sahtlisse. Ära kasuta seda vahendit villa või siidiga. Pese valge ja värviline pesu eraldi. Kasuta täismasinapesu. Doseeri vastavalt mustusele ja vee karedusele. Üledoseerimine ei tee pesu puhtamaks ja kahjustab keskkonda. Pese tavalisest madalama temperatuuriga, et vähendada veelgi keskkonnale kahjulikke mõjusid.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.