Neutral Capsules White 22w

Neutral Capsules White530 g

Valge pesu kapslid õrnale kangale.

 Meie pesukapslid pakuvad hügieenilist ja usaldusväärset puhtust Sinu valgele pesule alates riietusest kuni rätikute ja voodipesuni.

Hüpoallergeeniline Neutral Capsules White on mõeldud hoidma pesu säravvalge ühe kiirelt ja mugavalt kasutatava kapsli abil - vältides samas igasugust ärritust isegi tundliku naha korral.

Meie lihtsalt kasutatavad kapslid muudavad pesupäeva mõnusaks - saad lisada õiges koguses pesuvahendit ilma mingi pingutuseta. Meie kapslid on vabad lõhna- ja värvainetest, ent siiski piisavalt tugevad, et saada välja tugevad plekid ja hoida valge pesu valgena. Kuna oleme kasutanud vaid pehmetoimelisi koostisosi, hoiab meie toode Sinu pesu puhtana ärritavatest lisaainetest - et Sinu nahk oleks korras ja õnnelik ning allergiate või ärrituste tekke oht minimaalne.

Dermatoloogiliselt testitud ja tunnustatud kapslid on piisavalt pehmed, et kasutada neid isegi beebiriietel. Lihtsalt lisa üks kapsel pesu hulka ja kõik - see on mitmel viisil muretu pesupäev.

MEA Palmkerneleate, Mono Propylene Glycol, Glycereth-6-cocoate, Glycerol, Sodium Laureth Sulfate, PVA, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Protease, Amylase, Lipase, Denatonium Benzoate. 

 

Pesupesemine Neutral Capsules White abil on kiire ja mugav. Kuna iga kapsel sisaldab õiges koguses pesuainet Sinu pesukorra jaoks, pole tarvis rohkem valada ega mõõta. 1 kapsel normaalselt määrdunud riiete ja pehme/keskmise karedusega vee puhul (2-5 kg). 2 kapslit rohkelt määrdunud pesu, kareda vee või 6-8 kg pesu korral. Lisa Neutral Fabric Conditioner pesupemendajat, et lõpptulemus oleks eriliselt pehme ja mõnus.

Aseta kapsel trumlisse enne riideid. Ära kasuta eelpesu programmi. Ära kasuta käsipesuks või leotamisel. Ära täida masinat liiga tihkelt. Hoia kuumuse, niiskuse ja otsese päikese eest. Kui riietele on jäänud kapslijäänuseid, loputa sooja veega. AL20

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.