Neutral Black Laundry Detergent 20w

Neutral Black Laundry Detergent1L

Vedelpesuaine musta värvi pesule.

 Meie pehmetoimeline vedelpesuaine takistab Sinu musta värvi pesu tuhmumast, hoides ühtlasi Sinu nahka ärrituste eest.

Neutral Black Laundry Detergent on loodud igale nahatüübile - ideaalne tundlikule nahale või soovides pesemiseks lihtsalt õrnemat vahendit. Õrn hüpoallergiline pesuvahend musta värvi pesu jaoks sisaldab vaid pehmetoimelisi koostisosi, et vältida nahaärritusi (on Sul siis tundlik nahk või mitte).

Neutral Black Laundry Detergent muudab riided puhtaks ja aitab kaitsta tundlikku ja ekseemset nahka ärrituse eest. Piisavalt tugev, et pesta tugevad plekid ja säilitada musta värvi intensiivsus, on meie dermatoloogiliselt testitud ja heaks kiidetud vahend piisavalt õrn, et kasutada ka beebiriietel. Meie lõhna- ja värvainetevaba pesuvahend aitab Sul hoida terve pere pesu puhta ja nahale ohutuna.

Aqua, C12-15 Pareth-7, Sodium Laureth Sulfate, Propylene glycol, Ethanol, Coconut Acid, Phenoxyethanol, Sodium Cocoate, Sodium Methylglycine Diacetate, Sodium chloride, Sodium citrate, Cellulase. 

 

Kasuta 50ml Neutral Black Laundry Detergent pesuvahendit 2-3kg pesukoguse puhul, keskmise karedusega vees ja keskmiselt määrdunud riiete puhul. Suure masinatäie puhul lisa veel 15ml. Vala vedelik pesumasina sahtlisse või lisa doseerimispall otse trumlisse. Käsipesuks lahjenda 30ml vahendit 8L vees. Käsipesu ajal kasuta tundlike käte kaitsmiseks kindaid.

Järgi kanga pesemiseks antud juhiseid. Plekkide korral kanna vahend 10 minutiks otse kangale. Värvi andvad kangad pesta eraldi.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.