Neutral nõudepesuvedelik 500ml

Neutral nõudepesuvedelik500ml

Nahasõbralik nõudepesuvedelik.

 Meie nõudepesuvedelik on loodud Sinu nahale mõeldes - et nõud saaksid säravaks ja et vähendada samas nahaärrituste ohtu.

Neutral nõudepesuvedelik jätab nõudepesust muretsemise välja. Valmistatud vaid kõige õrnematest koostisosadest, aitab meie vahend kaitsta kõiki töötavaid käsi nahaärrituse ja kuivuse eest.

Hüpoallergiline ja naha pH tasemega nõudepesuvedelik sobib igale nahatüübile ja vähendab nahaärrituse riski isegi tundliku või ekseemse naha puhul. Vahend lahustab kerge vaevaga rasva ja igapäevase kangekaelse mustuse, näiteks tee ja kohvi randid, ning nõud jäävad täiuslikult puhtad.

Meie pehme vahend on loodud ekspertide poolt ja kombineerib omavahel tõhusa puhastuse ja pehmuse. Võid usaldada, et see hoolitseb ühtviisi hästi nii sinu naha kui nõude eest.

15-30% Anionic surfactants, <1% Potassium sorbate. 

 

Kasuta 4 ml nõudepesuvahendit 5 liitri vee kohta. Väga määrdunud nõude puhul kasuta jonnaka mustuse eemaldamiseks kahekordset kogust.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.