Neutral Gentle Facial Cleansing Wipes 25 pcs

Neutral Gentle Facial Cleansing Wipes25 pcs

Õrnad näopuhastuslapid.

 Need puhastamiseks ja meigieemalduseks mõeldud näopuhastuslapid on loodud tundlikule nahale. Igapäevaseks kasutamiseks ideaalselt sobivad.

Eemalda mustus hoolikalt ja kindlalt Neutral Gentle Facial Cleansing Wipes abil. Meie vahendi nahasõbralik koostis puhastab nahapoorid ja eemaldab meigi, et Su nägu võiks tunda taas värskust ja puhtust.

Meie Gentle Facial Cleansing Wipes puhastuslapid on loodud, et vähedada nahaärrituste ohtu, mistõttu koosnevad need vaid õrnatoimelistest ainetest - nimekirjast ei leia Sa ühtegi lõhna- ega värvainet. Pehme ja õrnana on need näopuhastusel tõhusaks loputusvabaks alternatiiviks.

Meie õrnad puhastuslapid sobituvad lihtsalt iga nahahoolduspraktika juurde - millised ka poleks Su naha vajadused, tunneb Su nägu end alati mugavalt ja rahulikult.

Aqua, Glycerin, Olus Oil, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Betaine, Dicaprylyl Carbonate, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Oleate, Citric Acid,Phenoxyethanol, Potassium Sorbate. 

 

Meigi või mustuse eemaldamiseks tõmba Neutral Gentle Facial Cleansing Wipes puhastuslapiga õrnalt üle näo – veega loputamine pole vajalik. Ära unusta pakendikaant hiljem kindlalt sulgeda, et puhastuslapid ei kuivaks. Kasutatud puhastuslapid viska alati prügikasti, mitte tualetti.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.