Neutral Face Tonic 200ml

Neutral Face Tonic200 ml

Nahka värskendav õrn näovesi.

 Selle alkoholivaba ja pro-vitamiin B5-ga näovee igapäevane kasutamine on lihtne viis, kuidas hoida oma nahk parima väljanägemise ja enesetunde juures.

Meie näovesi on loodud hoolitsema isegi tundliku naha eest. Sisaldades vaid pehmetoimelisi koostisaineid aitab see vältida nahaärritusi ja nautida tervet päeva.

Eemaldades mustuse, toniseerides ja niisutades muudab see dermatoloogiliselt testitud vahend nahahoolduse lihtsaks, normaalsest tundliku nahani. Allantoiini ja pro-vitamiin B5 niisutavad ja regeneratiivsed omadused meie näovees aitavad Sinu näonahka selle igapäevasel kasutamisel puhastada ja täielikult värskendada.

Aqua, Pentylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Allantoin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sodium Gluconate, Citric Acid. 

 

Aseta vatipadi pumba alla ja vajuta 2-3 korda. Võid kasutada Neutral Face Tonic näovett oma tundlikul nahal nii hommikul kui õhtul.

Väldi silma sattumist. Silma sattumisel loputa veega.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.