Neutral Day Face Cream 50ml

Neutral Day Face Cream50 ml

Toitev päevane näokreem.

 Hoolikalt arendatud kerge päevakreem kõikidele nahatüüpidele.

Meie Day Face Cream õrn koostis toidab nahka ega tekita nahaärritusi normaalsest kuni tundliku tüübini. See kerge kreem imendub kiirelt ja sobib ideaalselt hommikuste protseduuride juurde - see on lihtne viis, kuidas hoolitseda igapäevaselt oma naha eest.

Alkoholi ja lõhnaaineteta koostis sisaldab vaid pehmeid koostisosi, mis aitavad tegeleda nii ekseemse kui kuiva nahaga. Glütseriin ja e-vitamiin kreemis pehmendavad, toidavad nahka ning muudavad selle elastseks.

Dermatoloogiliselt testitud ja heaks kiidetud Neutral Day Face Cream aitab Sul luua usaldusväärse ja turvalise nahahooldustava - olgu Sul siis normaalne, kuiv või tundlik nahk.

Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, GlycerylStearate, Glyceryl Stearate Citrate,Stearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol,Caprylyl Glycol, Carbomer, CetylAlcohol, Phenoxyethanol, SodiumGluconate, Sodium Hydroxide,Tocopherol, Tocopheryl Acetate. 

 

Oma hommikuse nahahoolduse jätkuks kasuta õhtuti Neutral Night Face Cream öökreemi.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.