Micellar Water 3 in 1 200ml

Micellar Water 3 in 1200 ml

Õrnalt puhastav näovesi.

 Neutral Micellar Water 3 in 1 on teistest puhastusveedest värskendavalt erinev, kuna kasutab Sinu naha puhastamiseks mitsellaartehnoloogiat.

Neutral Micellar Water 3 in 1 on õrn kõikide nahatüüpidega, toimides kolmel viisil. Normaalse kuni tundliku naha õrn puhastaja on hüpoallergiline ja eemaldab mustuse. See on ka meigieemaldaja, puhastades hõõrumata isegi veekindla meigi. Kolmandaks toimib vesi niisutaja ja värskendajana, olles nahale rahustav ja mõnus.

Mitsellaartehnoloogia abil näovees hõljuvad pisikesed õlipiisad koguvad kokku mustuse ja rasva, mida on lihtne maha pühkida. Näovett ei pea maha loputama, nahale jääb niisutatud, mugav ja värske tunne.

Dermatoloogiliselt testitud ja tunnustatud vahend on meeldivalt õrn ja lihtne kasutada - olgu nahk tundlik või soovides lihtsalt pehmet puhastust.

Aqua, Hexylene Glycol, Glycerin, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Phenoxyethanol, Cetrimonium, Chloride, Tetrasodium EDTA, Propylene glycol, Citric Acid, Cetylpyridinium Chloride, Sodium chloride, Potassium chloride, Saccharide Isomerate, Sodium benzoate, Sodium citrate, Lactic Acid. 

 

Kanna mõni tilk vatipadjale ja pühkige üle terve näonaha. Silmameigi eemaldamiseks hoia mõni hetk silmaümbrus kohal, et aidata meigil õrnalt laguneda. Pärast puhastamist kasuta neutraalset näokreemi vastavalt päeval või öösel, et nahk jääks täielikult niisutatud.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.