Neutral Soap Bar 2 x100g

Neutral Soap Bar2 x 100 g

Õrnatoimeline puhastav tükiseep.

 Meie pehmetoimeline seep puhastab nahka õrnalt ja muudab selle mõnusaks peale iga pesu, olgu Sul tundlik nahk või lihtsalt soov kasutada leebemat vahendit.

Kõikidele nahatüüpidele sobiv klassikalise tükiseebi edasiarendus. Tõettöelda on iga Neutral Soap Bar tükiseebi koostisosa valitud, et koostis oleks pehme, tekitaks mugava tunde normaalsest kuni tundliku nahani ja kaitseks ärrituse eest isegi ekseemset nahka.

Hoiad Sa meie tükiseepi vannitoas või köögivalamu juures, meie seep on mõeldud hoolitsema kogu pere naha eest, igas olukorras (Sa võid Neutral Soap Bar seebi võtta endaga ka vanni või duši alla). värv- ja lõhnaainetest vaba Neutral Soap Bar seebiga oled heaolust ja hoolitsusest vaid ühe pesu kaugusel.

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Sodium Lactate, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate. 

 

Kui Sinu kraanivesi on suure karedusega, võtab veidi kauem aega, et seep käte vahel ilusasti vahtu saada - vee omadused mõjutavad igapäevast duši- ja vanni võtmist olulisel määral.

Kasuta nagu tavalist tükiseepi.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.