Neutral Shower Gel 250ml

Neutral Shower Gel250 ml

Õrnalt puhastav dušigeel.

 Meie dušigeel on loodud, et olla õrn Sinu nahale. See puhastab pehmelt ja kaitseb nahka ärrituste eest.

Neutral Shower Gel vahendi dermatoloogiliselt testitud ja heaks kiidetud pehme koostis puhastab higi ja mustuse, jättes naha puhtaks ja mõnusaks.

Meie dušigeelis on kasutatud vaid pehmetoimelisi koostisosi, mis puhastavad ja hoolitsevad iga nahatüübi eest. Ilma lõhna- ja värvaineteta koostis on loodud, et kaitsta nahaärrituste eest ja puhastada nahka allergiaid, ekseeme või muid nahanähte esile kutsumata. Ideaalne vahend stressivabaks ja õrnaks igapäevaseks kehapesuks, olgu Su nahk normaalne või tundlik.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Citric Acid, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid. 

 

Proovi igapäevaseks õrnatoimeliseks dušitamiseks koos Neutral Shampoo juuksepesuvahendiga.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.