Neutral Liquid Soap 250ml

Neutral Liquid Soap250 ml

Õrnalt puhastav vedelseep.

 Meie kätepesuseep on loodud käsi pestes nahka hoidma. Toode on tõhus kaitse bakterite vastu ja leebe kõikidele nahatüüpidele.

Neutral Liquid Soap niisutab ja hoolitseb naha eest igal pesukorral. Dermatoloogiliselt testitud ja heaks kiidetud neutraalse pH tasemega seep sisaldab pehmetoimelisi koostisosi, et käed saaksid nautida just nii tundlikku hoolitsust kui nad vajavad.

Lõhna- ja värvaineteta ja naha jaoks neutraalse pH tasemega seep on piisavalt pehme, et kasutada kogu kehal. Meie Liquid Soap vahendiga on Su kodu hügieeniliselt puhas ja Su pereliikmete käed hoolitsetud, ükskõik, kui palju kordi neid ka pesta tuleb.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Citric Acid, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid. 

 

Ära unusta, et korralik kätepesu ei tähenda vaid käsi - seebita igal pesukorral ka oma randmeid.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.