Neutral Liquid Soap Refill 500ml

Neutral Liquid Soap Refill500 ml

Neutral vedelseebi pudeli täitepakk.

 Meie pehmetoimelise vedelseebi täitepakk.

Neutral Liquid Soap Refill abil saad taastäita oma lemmikseebi pudeli. Meie toode on loodud Sinu nahka puhastama ja hoidma.

Dermatoloogiliselt testitud ja heaks kiidetud pehmetoimeline seep eemaldab rasva ja bakterid tõhusalt, olles samaaegselt õrn Sinu tundlikul nahal. Lõhna- ja värvainevaba seepi võid usaldada nii oma köögis kui vannitoas.

Mugav täitetasku täidab Sinu vedelseebi pudeli ideaalselt, sisaldades samas 1 ml vahendi kohta 80% vähem plasti kui Neutral 250ml vedelseebi pudel. Hea keskkonnale, hea Sinu nahale.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Citric Acid, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid. 

 

Pea meeles, et korralik, sanitaarne kätepesu tähendab rohkemat kui vaid Sinu käed - seebita igal pesukorral ka oma randmed.

Kasuta tavalise kätepesu vahendina.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.