Neutral Kids Shampoo 250ml

Neutral Kids Shampoo250ml

Õrn lastešampoon.

 Pehmetoimeline lastešampoon, ideaalselt sobiv igapäevaseks pesuks.

Neutral Kids Shampoo on loodud mõeldes nahale. Šampooni pehmetoimeline koostis puhastab lapse juuksed ja pea, viies miinimumini nahaärrituste ja -reaktsioonide ohu. Šampoon sobib ideaalselt ka tundlikule nahale.

Loodud vaid Sulle vajalikest koostisainetest, ei sisalda meie Kids Shampoo mingeid lõhna- ega värvaineid. Seebivaba koostis kasutab vaid pehmetoimelisi puhastusaineid, et eemaldada mustus ja rasv ning muuta juuksed puhtaks ja pehmeks. Meie toode pole vaid dermatoloogiliselt testitud ja heaks kiidetud, vaid allergiaorganisatsioonide poolt soovitatud – võid tõesti usaldada, et toode muudab pesukorrad stressivabaks.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laureth-11 Carboxylate, PEG-4 Rapeseedamide, Coca-midopropyl Betain, Behenoyl PG-Trimonium Chloride, Sodium Chloride,Gglycerol-2 Cocoate, Hexylene Glycol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sorbic Acid. 

 

Täiusliku kogemuse saamiseks kuivata end peale pesu Neutral Fabric Conditioner pesuloputusvahendi abil imeliselt pehmeks muutunud rätikuga.

Lapse täiuslikuks pesukorraks proovi ka Neutral Kids Bath pesugeeli.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.