Neutral Baby Wipes 63pcs

Neutral Baby Wipes63 pcs

Beebi niisutatud puhastuslapid õrnale nahale.

 Dermatoloogiliselt testitud ja tunnustatud, vähendavad need ärrituste ohtu, hoides Sinu beebi naha puhta, terve ja hoolitsetuna.

Olgu mureks kleepuvad käed, pisikesed jalad või õrnad beebipepud, meie õrn toode pühib ära kogu mustuse, olles samas õrn beebi naha vastu.

Sisaldades vaid pehmetoimelisi puhastavaid koostisosi ja olles vaba lõhna- ja värvainetest, on meie toode tõeliselt lihtne valik nii mähkmevahetuseks kui pudrusteks toidukordadeks. Madal happesus pH 3,5 - 4,0 aitab neutraliseerida kaka ja pissi aluselise koostise ühe tõmbega. Seebivaba koostisega Neutral Baby Wipes jätab beebi naha pehmeks, puhtaks ja niisutatuks - ja jälle musivääriliseks.

Aqua, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Sodium Benzoate. 

 

Niisutatud puhastuslapid on suurepäraed kaaslased teel olles - pakike Sinu kotis leiab alati kasutust ja seda mitte vaid beebide jaoks.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.