Neutral Baby Skin Oil 150ml

Neutral Baby Skin Oil150 ml

Toitev beebiõli.

 Meie toitev beebiõli aitab niisutada Sinu beebi nahka nii, et nahk jääb mõnus, pehme ja ärrituseta.

Dermatoloogiliselt testitud ja loodud, et sisaldada vaid kõige õrnemaid koostisosi, vaid ka pehmendab ja niisutab Neutral Baby Skin Oil Sinu beebi nahka.

Olles toote valmistamisel mõelnud kõikide nahatüüpidele peale, on meie beebiõli leebe ka kõige tundlikuma beebinaha vastu. See aitab leevendada mähkmelöövet, beebikõõma ja ekseemi. Värv- ja lõhnaainetevaba. Naha pH tasemega toode aitab hoolitseda Sinu beebi naha eest muretult, iga päev.

Tänu mitterasvasele koostisele on meie õli mugav kasutada nii peale vanniskäiku kui teel olles.

Olus Oil, Citric Acid. 

 

Kasuta Neutral Baby Skin Oil toodet peale vannitamist või massaažiõlina, et beebil tuleks hea uni. Hõõru beebiõli nahale laiali oma käte abil - nii katab see paremini beebinaha ja niisutab ka Sinu käsi.

Mitte kasutada vannis. Välispidiseks kasutamiseks.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.