Neutral Baby Shampoo 250ml

Neutral Baby Shampoo250ml

Õrn beebišampoon.

 Pehmetoimeline šampoon, mis hoolitseb Sinu lapse õrna naha eest - parim valik pisaratevabaks vanniskäiguks.

Muuda oma beebi juuksepesu Neutral Baby Shampoo abil muretuks. Meie pehmetoimeline, kuid efektiivne vahend puhastab Su lapse juuksed, ärritamata nahka või silmi.

Ekspertide abil oleme arendanud spetsiaalse vahendi beebide levinuimate nahaprobleemide jaoks - toode aitab leevendada beebikõõmast, kuivast nahast ja ekseemist tekkivaid vaevusi. Vahend on seebivaba, dermatoloogiliselt testitud ning tunnustatud - et võiksite oodata iga pesukorda kindlustundega.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Behenoyl PG-Trimonium Chloride, Sodium Cocoyl Glucamate, Sucrose Laurate, Hexylene Glycol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sorbic Acid. 

 

Olenevalt Sinu lapse juustest ei pruugi igapäevane juuksepesu olla alati vajalik ja piisab kui pesta juukseid ülepäeviti.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.