Neutral Baby Bath and Wash Gel 250ml

Neutral Baby Bath and Wash Gel250 ml

Pesugeel õrnale beebinahale.

 Loodud spetsiaalselt igapäevaseks kasutuseks, puhastab see pehme koostisega toode beebi õrna nahka ja aitab vältida nahaärritusi.

Muuda lapse vannitamine muretuks osaks päevast Neutral Baby Bath and Wash Gel pesuvahendiga. Hoia beebi õrn nahk puhas ja pehme pesuvahendiga, milles on vaid laste nahale vajalikud koostisosad.

See nahale sobiva pH tasemega toode on seebivaba ja puhastab beebi naha õrnalt, pealaest jalatallani. Toode on välja töötatud, et hoolitseda õrna beebinaha eest, seetõttu toimib see ebamugavustunnet leevendavalt ka levinud nahaprobleemidega nagu beebikõõm ja mähkmelööve, kuna nahk jääb meeldivalt pehme.

Sobilik kõigile nahatüüpidele, kaasa arvatud väga tundlik beebinahk (ent samuti emale või isale). Dermatoloogiliselt testitud ja tunnustatud koostisega toode, mille puhul on vanniskäik alati heade tulemustega.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Citric Acid, Sodium Lactate, Sodium Benzoate. 

 

Võid kasutada Neutral Baby Bath and Wash Gel toodet kahel moel: lisa geeli beebi vannivette vahu saamiseks või kasuta vedelseebina.

Neutral Baby Bath and Wash Gel on mõeldud vaid välispidiseks kasutuseks. Väldi silma sattumist. Vahendi silma sattumisel loputada veega.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.