Neutral Shampoo 250ml

Neutral Shampoo250ml

Pesušampoon.

 Meie šampoon puhastab juuksed õrnalt, muutes need puhtaks, terveks ja kammitavaks. Pehme koostis sobib ideaalselt kõikidele nahatüüpidele ega ärrita nahka.

Alusta Neutral Shampoo abil õiget juuksehooldustava. Meie šampoon on nii pehme kui võimalik, kuna sisaldab vaid koostisosi, mida vajad. Sellegipoolest pakub see just nii tõhusat pesu kui vajad.

See õrn šampoon peseb pehmelt ja tõhusalt kogu rasu ja mustuse, mis tekib päeva jooksul. Naha pH tasemel ja ilma lõhna- ja värvaineteta vahend aitab vältida nahaärritusi ja sügelust, nii et võid end isegi tundliku peanahaga peale iga pesukorda hästi tunda.

Dermatoloogiliselt testitud ja heaks kiidetud Neutral Shampoo sobib ideaalselt iga nahatüübiga, muutes juuksed pehmeks, nõtkeks ja puhtaks.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium chloride, Cocamidopropyl Betaine, Behenoyl PG-Trimonium Chloride, Sodium Cocoyl Glutamate, Hexylene Glycol, Citric acid, Sodium benzoate, Sorbic Acid. 

 

Proovi loputada juukseid veidi jahedama veega, et kaitsta oma neid ja peanahka liigse kuivuse eest.

Juuksed on märjalt väga õrnad, mistõttu tuleb nende kuivatamisel olla ettevaatlik. Kui kuivatad neid tihti rätikuga, proovi vahelduseks puuvillast särki - see imab endasse liigse vee juustest ilma hõõrumise ja väänamiseta.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.