Neutral Shampoo 2 in 1 250ml

Neutral Shampoo 2 in 1250ml

Palsamiga šampoon.

 Meie palsamiga šampoon muudab juuksehoolduse lihtsaks tänu ka kõige tundlikuma naha jaoks sobivale pehmele koostisele.

Neutral Shampoo 2 in 1, mis on loodud just Sinu tundlikule nahale, puhastab ja hooldab ühekorraga, vähendades samas nahaärrituste riski. Eemaldades mustuse ja rasva, kombineerib meie palsamiga šampoon pesu ja pehmendava hoolduse, et juuksed oleksid siidised ja lihtsalt kammitavad.

Meie neutraalse pH tasemega vahend on tõeliselt pehmetoimeline, kuna sisaldab vaid kõige õrnemaid koostisosi, mida vajad, ja jättes välja kõik mittevajaliku - näiteks lõhna- ja värvained, mis võivad tekitada nahaärritusi. Dermatoloogiliselt testitud ja heaks kiidetud palsamiga šampoon on leebe vahend, et hoolitseda oma juuste ja naha eest.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Behenoyl PGTrimonium Chloride, Glycereth-2 Cocoate, Hexylene Glycol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sorbic Acid. 

 

Pestes liiga kuuma veega eemalduvad juuksekarvu loomulikult kaitsvad õlid. Pese sooja veega - jahedam temperatuur ei ärrita ka peanahka.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.