Neutral rulldeodorant 50ml

Neutral Roll-On Deodorant50ml

Rulldeodorant kõikidele nahatüüpidele.

 Pehmetoimeline rulldeodorant on loodud, et kaitsta Sind higilõhna eest, kaitstes samas ka õrna kaenlaalust nahka.

Meie rulldeodorant vähendab higistamist ja on õrn nii normaalse kui tundliku naha suhtes.

Valmistatud hoolikalt valitud koostisainetest, oleme loonud alkoholi- ja lõhnaainevaba koostise, et kaitsta Sinu nahka ärrituse eest. Meie deodorant on leebe Sinu nahal, ent piisavalt tõhus, et võiksid nautida värskust terve päeva.

Dermatoloogiliselt testitud Neutral Roll-On Deodorant on usaldusväärne deodorant igapäevaseks kasutamiseks.

Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Glycerin, Hydroxyethyl cellulose, Sodium Benzoate. 

 

Tõhusaima higivastase kaitse saavutamiseks kogu päevaks kata deodorandiga korralikult kogu kaenlaalune pind.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.