Neutral Roll-On Deodorant Invisible 50ml

Neutral Roll-On Deodorant Invisible50ml

Jälgijätmatu rulldeodorant.

 Pehmetoimeline higistamisvastane deodorant on loodud piirama higistamist riietele jälgi jätmata.

Meie rulldeodorant on loodud, et et võiksid end pingutamata tunda hästi ja värskena, ega peaks muretsema higilõhna pärast. Tänu jälgijätmatule koostisele ei tule Sul tegeleda ka rantidega riietel.

Lõime oma jälgijätmatu deodorandi, mis on tõhus, ent õrn. Meie dermatoloogiliselt testitud toode ei sisalda alkoholi, et vähendada nahaärrituste ohtu.

Vaid paari kiire liigutusega vahendit ühtlaselt peale kandes annab Neutral Roll-On Deodorant Invisible Sulle 24-tunnise kaitse higistamise vastu - et võiksid olla terve pika päeva vaba higilõhnast.

Aqua, Aluminum Zirconium Pentachlorohydrate, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Steareth-2, Steareth-20, Potassium Lactate. 

 

Vahend toimib kõige paremini, kandes seda jahedale kuivale nahale - parima tulemuse jaoks proovi meie higistamisvastast rulldeodoranti õhtul enne voodisseminekut. Lihtsalt lase vahendil enne pidžaama selga panemist nahal ära kuivada.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.