Neutral Aerosol Antiperspirant Invisible 150ml

Neutral Aerosol Antiperspirant Invisible150ml

Jälgijätmatu pihustiga higistamisvastane vahend.

 Pehmetoimeline higistamisvastane pihustiga deodorant, mis on loodud pakkuma 24-tunnist kaitset higilõhna eest, jätmata Sinu riietele plekke.

Meie higistamisvastane pihustiga deodorant on õrn nii Sinu nahal kui riietel. Tänu meie erilisele jälgi mitte tekitavale koostisele ei märka Sa oma riietusel mingeid valgeid ega kollaseid plekke.

Neutral Aerosol Antiperspirant Invisible pakub pehme mõjuga võimsat kaitset higi eest, olles samas dermatoloogiliselt testitud ja vaba nii lõhna- ja värvainetest kui alkoholist.

Toote koostis vähendab ärrituste ohtu nii normaalsel kui tundlikul nahal, hoides kaenlaalused mugavalt värskete ja lõhnavabadena kogu päeva.

Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, Aluminum Chlorohydrate, PPG-14 Butyl Ether, Helianthus Annuus Seed Oil, C12-15 AlkylBenzoate, Disteardimonium Hectorite, Octyldodecanol, BHT, Dimethiconol,Propylene Carbonate, PEG-4. 

 

Raputa pudelit enne iga pealekandmist korralikult. Nii segunevad vahendi kõik koostisosad ja võid nautida ühtlasemalt higi- ja lõhnanäituse vahendi jaotumist oma kaenlaalustes.

Korduma kippuvad küsimused meie toodete kohta

  • Meie eesmärk on aidata teil luua kodu ja elustiil, mille juurde ei kuulu nahaallergiad. Olenemata sellest, kas hooldust vajab normaalne või tundlik nahk, beebi õrn nahk või ekseem, meie õrnatoimelised tooted on loodud nii naha kui ka kodu eest hoolitsemiseks.

  • Allergeen on aine, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Iga inimese keha on erinev – mõni immuunsüsteem reageerib välistele ainetele kui „võõrale“ ja „ohtlikule“, samas kui teistel ei esine kunagi mingit allergilist reaktsiooni. Levinumad allergeenid on parfüümid ja lõhnaõlid, säilitusained, loomakarvad, tolm, toiduained (näiteks piim ja nisu), õietolm ja lokaalse toimega ravimid.

  • Kui teie keha puutub kokku allergeeniga, hakkab immuunsüsteem tootma vastukaaluks antikehasid. Need kinnituvad kindlate rakkude, eriti nuumrakkude külge. Kui antikeha puutub kokku allergeeniga, hakkavad nuumrakud tootma spetsiaalseid aineid, sealhulgas histamiini. See põhjustab ümbritsevates kudedes ebamugavat paistetust ja põletikku, mis ongi allergiline reaktsioon. Ärritus püsib tavaliselt ühes kehapiirkonnas ning enamik sümptomeid ilmnevadki selles piirkonnas, mida allergiline reaktsioon mõjutab (näiteks nahal, hingamisteedes või silmades).

  • Kuigi meie tooted pole loodud ekseemi või kontaktdermatiidi ravimiseks, ei kuulu nende koostisesse lõhna- ega värvained, mistõttu on need piisavalt õrnad, et sobida ka ekseemis nahale. Õrnematoimeliste kodukoristus- ja kehahooldustoodete kasutamine toob kasu igale nahatüübile, sest need hoiavad ära naha ärritust ja allergilisi reaktsioone.